دانلود رایگان پروژه * تحقیق*مقالات

دانلود رایگان پروژه، تحقیق،مقالات و جزوات دانشجویی،،دانلود رایگان کتاب الکترونیک ،

به گزارش ایرنا از ساینس، کارشناسان هشدار می دهند: میلیون ها نفر در سراسر جهان از طریق اپلیکیشن های رایگانی که بر روی تلفن همراه خود نصب می کنند، هدف جاسوسی قرار می گیرند.

بر اساس این گزارش، بسیاری از اپلیکیشن های چراغ قوه که به کاربر امکان می دهد از تلفن همراه خود به صورت یک چراغ قوه استفاده کند، می تواند حساس ترین اطلاعات شخصی کاربر را بطور مخفیانه ثبت کند.

این جاسوسی شامل کشف موقعیت مکانی تلفن همراه، جزئیات مالک آن، تماس های تلفنی وی و حتی متن پیامک ها می شود.

طبق ادعای کارشناسان، این اطلاعات سپس برای ردیابی عادات خرید کاربر به شرکت های تحقیقات بازار و سازمان های تبلیغاتی منتقل می شوند.


ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • نوع مطلب :
 • چگونه گوشی را تلسکوپ کنیم؟

  پرتوهای کیهانی که بر زمین می‌بارند به باور بسیاری از کارشناسان حاصل انفجار ستارگان است که شاید عامل تکامل حیات بوده‌اند. اکنون با گوشی تلفن همراه هم می‌توان این ذرات اسرارآمیز پرانرژی را آشکارسازی کرد. با برنامه‌ جدیدی به نام «یافتن پرتوهای کیهانی در تلفن همراه هوشمند» (CRAYFIS) می‌توان با دوربین تلفن همراه هوشمند ساده‌ای ذرات نادری را شناسایی کرد که برخورد پرتوها به جو زمین شکل می‌گیرند.
  این برنامه اطلاعات را گردآوری می‌کند و سپس به‌منظور تحلیل برای فیزیکدانان دانشگاه کالیفرنیا ارسال می‌کند. این برنامه کارکردی همانند طرح ستی(SETI) دارد که برای یافتن نشانه‌های حیات فرازمینی از رایانه‌های بیکار استفاده می‌کند. در واقع برنامه‌ CRAYFIS نیز وقتی حس کند تلفنی به شبکه وصل شده و چند دقیقه‌ای بیکار مانده است فعال می‌شود. متخصصان فیزیک نجوم دانشگاه کالیفرنیا قول داده‌اند در گزارش نهایی‌شان، اسامی مشارکت‌کنندگان را ذکر کنند.


  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • نوع مطلب :
 • نوکیای فنلاندی تبلت اندرویدی عرضه کرد

  بخشی از شرکت نوکیا که توسط مایکروسافت خریداری نشده است و همچنان دفتر مرکزی آن در کشور فنلاند به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد نخستین رایانه لوحی خود مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید را عرضه کرد.

  به گزارش ایتنا از رایورز، این محصول Nokia N1 Tablet نام دارد و سیستمی را با نام Z Launcher در اختیار کاربران می‌گذارد که توسط شرکت نوکیا و مرکز Play Store گوگل تکمیل شده است.


  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • نوع مطلب :
 • اینترنت تلفن همراه اگرچه در سالهای گذشته از نظر ضریب نفوذ روند رو به رشدی را با سرعت بالا پشت سر می‌گذارد اما در این زمینه مشکلات متعددی بر سر راه کاربران قرار داشته و فرق چندانی هم ندارد که کاربر مشترک کدام اپراتور باشد.طی سالهای گذشته به گفته مدیران عامل اپراتورها معمولا هر ساله تعداد کاربران اینترنت موبایل رشدی دو برابری را تجربه کرده است. با این وجود در این سالها کاستیهای مختلفی بر سر راه کاربران قرار داشته و هر یک از اپراتورها در این زمینه و به خصوص در ارائه بسته‌های تخفیفی مشکلاتی را برای شماری از کاربران خود به دنبال داشته‌اند.

  کاربران اینترنت همراه اول نیز از این قاعده مستثنی نبوده‌اند و با توجه به این که بخش قابل توجهی از مشترکان اپراتور اول ارتباطی کشور را صاحبان سیم‌کارتهای دائمی تشکیل می‌دهند، مواجهه با مشکل در فعال‌سازی بسته‌های تخفیفی اینترنت در مواردی کاربر را با رقم‌هایی بالا در قبض پایان دوره خود مواجه کرده است.

  در این میان گاهی افراد برای فعال‌سازی بسته‌های اینترنتی همراه اول پیامک‌هایی را به اپراتور ارسال می‌کنند و اپراتور روند ثبت‌نام را مرحله به مرحله انجام داده و از طریق ارسال پیامک این موضوع را به اطلاع کاربر می رساند اما در نهایت در پایان این پیامک ارسال می شود که ثبت نام شما انجام شده و فعال‌سازی بسته اینترنتی ظرف مدت یک ساعت از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. اما در موارد متعدد کاربران بدون توجه به پیامک قبلی پس از مدتی احساس می‌کنند بسته آنها فعال شده و بر همین اساس به استفاده از اینترنت سیم کارت خود می پردازند اما اپراتور با این توجیه که وقتی پیامک مربوط به فعال‌سازی بسته برای کاربر ارسال نشده و بسته او فعال نشده است، هزینه‌های آزاد را برای او محاسبه می‌کند و در پایان ماه کاربر بابت مصرف اینترنت با رقم هنگفتی در قبض مواجه می‌شود.


  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • نوع مطلب :
 • کیفیت باورنکردنی دوربین سامسونگ

  دوربین عکاسی / فیلمبرداری Samsung NX1 می‌تواند تصاویر 28 مگاپیکسلی تهیه کند و سرعت عکاسی این دوربین 15 فریم بر ثانیه است که سرعت آن از تمام دوربین‌های عکاسی حرفه ای بالاتر است.
  این دوربین می‌تواند با سرعت بسیار بالا روی 205 نقطه تمرکز کرده و می‌تواند از سوژه های با سرعت بسیار بالا تصاویر عالی تهیه کند. این دوربین همچنین می‌تواند با کیفیت فوق اچ دی یا 4K فیلمبرداری کند.

  در ادامه می‌توانید تصاویر تهیه شده با NX1 را که از پرتاب توپ بیسبال گرفته شده مشاهده کنید:


  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • نوع مطلب :
 • عنوان پایان نامه : تشخیص بن بست در سیستم‌های توزیع شده

  قالب بندی : Word

  قیمت : رایگان

  شرح مختصر : امروزه کمتر سیستمی را می توان یافت که روی یک کامپیوتر متمرکز باشد. رشد روزافزون استفاده از سیستمهای توزیع شده، اهمیت تحقیق و پژوهش در راستای حل موانع و مشکلات موجود در این سیستمها را بیشتر آشکار می نماید. از جمله سیستمهای توزیع شده می توان به بانکهای اطلاعاتی توزیع شده، سیستم عاملهای توزیع شده، و سیستمهای کارگزار موبایل اشاره نمود. سیستم توزیع شده از مجموعه ای از فرآیندهایی که از طریق ارسال پیام با یکدیگر در ارتباط اند،تشکیل شده است.یکی از مسائل مهم در سیستمهای توزیع شده در راستای مدیریت منابع، تشخیص بن بست توزیع شده است. مدیریت منابع زمانی که فرایندهای درخواست کننده در سطح شبکه در مکانهای مختلف توزیع شده اند،فرایند تشخیص را نسبت به سیستمهای متمرکز، دشوارتر می نماید. طی دهه اخیر الگوریتم های زیادی برای تشخیص بن بست در سیستم های توزیع شده ارائه شده است که تعداد زیادی از آنها موفق به تشخیص بن بست نمی شوند و یا بن بست هایی را گزارش می کنند که در واقع وجود ندارند و یا اینکه اثبات شده است که نادرست اند. هدف از این تحقیق مطالعه و بررسی روشهای مختلف تشخیص بن بست در سیستمهای توزیع شده، شناسایی مشکلات، محدودیت های آنها و ارائه راه حل عملی مبتنی بر واقعیات موجود در سیستمهای توزیع شده در خصوص مشکلات شناسایی شده است.

  فهرست :

  مقدمه

  فصل اول: تشخیص بن بست در سیستمهای توزیع شده

  مفاهیم پایه

  انواع مدلهای بن‌بست بر اساس سیستم تبادل پیام

  انواع مدلهای بن‌بست بر اساس نوع درخواست

  شرایط وجود بن‌بست

  طبقه‌بندی الگوریتم‌های تشخیص بن‌بست

  فصل دوم: مروری بر الگوریتم‌های تشخیص بن‌بست

  مقدمه

  نمونه‌ای از الگوریتم متمرکز جهت تشخیص بن‌بست در سیستمهای توزیع‌شده

  الگوریتم هو رامامورتی

  نمونه‌ای از الگوریتم‌های تشخیص بن‌بست سلسله‌مراتبی

  الگوریتم منساس – مانتر

  الگوریتم هو – رامامورثی

  نمونه‌هایی از الگوریتم‌های توزیع‌شده

  الگوریتم تشخیص بن‌بست چندی – مسیرا – هاس

  الگوریتم محاسبه پخش کردن چندی – مسیرا – هاس

  الگوریتم براچا – توگ

  الگوریتم منساس و مانتز الگوریتم ابرمارک

  الگوریتم ابرمارک

  الگوریتم بدالض

  فصل سوم: مروری بر الگوریتم‌های تشخیص بن‌بست توزیع شده تعقیب یال

  مقدمه

  بررسی الگوریتم‌های تشخیص بن‌بست تعقیب یال

  الگوریتم میچل و مریت

  الگوریتم سینها و ناتارجان

  الگوریتم چودهاری – کوهلر – استنکویچ و توسلی

  الگوریتم سینقال و شمکالیانی

  تشخیص بن‌بست توزیع شده و حل آن بر اساس ساعتهای سخت‌افزاری

  ارائه روشی برای حذف بن‌بست نادرست در الگوریتم‌های تشخیص بن‌بست

  نتیجه‌گیری

  فصل چهارم: الگوریتم‌های تشخیص بن‌بست توزیع شده تحمل خطاپذیر

  مقدمه

  مروری بر الگوریتم‌های تحمل‌پذیر خطا جهت تشخیص بن‌بست

  معرفی مدل سیستم تشخیص خرابی بر اساس شاخص زمان اتصال

  یک الگوریتم تشخیص بن‌بست توزیع شده تحمل‌پذیر خطا

  اثبات درستی الگوریتم

  نتیجه‌گیری

  فصل پنجم: تشخیص و حل بن‌بست در سیستمهای نماینده موبایل

  مقدمه

  معرفی سیستمهای نماینده موبایل(نسل آینده سیستمهای توزیع شده)

  تشخیص بن‌بست توزیع‌شده در سیستمهای نماینده موبایل

  معایب الگوریتم اصلی و مشکلات کارایی الگوریتم

  الگوریتم تشخیص بن‌بست توزیع شده مبتنی بر اولویت بهبودیافته

  آنالیز کارایی الگوریتم بهبودیافته

  اثبات درستی الگوریتم

  نتیجه‌گیری

  نتیجه‌گیری

  فهرست منابع

  پیوست‌ها


  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • نوع مطلب :کامپیوتر و فناوری اطلاعات ،
 • عنوان مقاله : نحوه راه اندازی و تنظیم روتر

  قالب بندی : PDF

  قیمت : رایگان

  شرح مختصر : اینترنت یکی از شاهکارهای بشریت در زمینه ارتباطات است . با ایجاد زیر ساخت مناسب ارتباطی ، کاربران موجود در اقصی نقاط دنیا قادر به ارسال نامه های الکترونیکی ، مشاهده صفحات وب ، ارسال و دریافت فایل های اطلاعاتی در کمتر از چند ثانیه می باشند. شبکه ارتباطی موجود با بکارگیری انواع تجهیزات مخابراتی، سخت افزاری و نرم افزاری ، زیر ساخت مناسب ارتباطی را برای عموم کاربران اینترنت فراهم آورده است . یکی از عناصر اصلی و مهم که شاید اغلب کاربران اینترنت آن را تاکنون مشاهده ننموده اند ، روتر است . روترها کامپیوترهای خاصی هستند که پیام های اطلاعاتی کاربران را با استفاده از هزاران مسیر موجود به مقاصد مورد نظر هدایت می نمایند

  فهرست :

  روتر

  عملکرد روتر ها

  راه اندازی روتر ها

  تنظیمات روتر ها

  تنظیمات روتر برای اتصال به اینترنت

  نحوه ارسال پیام در روتر

  آموزش کامل نصب کردن روتر

  تنظیمات امنیتی روتر

  سرویس های مختلف روتر


  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • نوع مطلب :کامپیوتر و فناوری اطلاعات ،
 • دانلود رایگان پروژه، تحقیق،مقالات و جزوات دانشجویی،،دانلود رایگان کتاب الکترونیک ،

  Reza


  آخرین پست ها


  آمار

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic