دانلود رایگان پروژه * تحقیق*مقالات

دانلود رایگان پروژه، تحقیق،مقالات و جزوات دانشجویی،،دانلود رایگان کتاب الکترونیک ،

عنوان مقاله : دانش آموز بیش فعال در مراکز استثنایی‎

قالب بندی : word, PDF

قیمت : رایگان

شرح مختصر : ADHD اختلالی است که در آن پرتحرکی ، بی توجهی و رفتارهای ناگهانی بیشتر و شدیدتر از کودکان دیگر وجود دارد . ۳ تا ۵ درصد کودکان به این اختلال مبتلا هستند و در پسرها شایع تر است . ممکن است در بعضی بیشتر علائم پرتحرکی و رفتارهای ناگهانی و در گروهی علائم بی توجهی بیشتر دیده شود . علائم این بیماری قبل از ۷ سالگی شروع می شود ولی اغلب در دوران مدرسه مشکلات جدی ایجاد می گردد . این بیماری سالهاست که شناخته شده و وعوامل متعددی در ایجاد آن نقش دارند . به نظر می رسد علت آن بیشتر قص در تکامل سیستم اعصاب باشد . کودکان مبتلا احتمالاً در قسمت هایی از مغز که مسئول توجه ، تمرکز و تنظیم فعالیت های حرکتی می باشد دچار نقص جزئی هستند . توارث و ژنتیک در این اختلال نقش دارد . همچنین در بعضی موارد در جریان حاملگی یا زایمان یا پس از آن صدمات جزئی به ساختمان مغز وارد می شود که می تواند باعث این مشکل گردد .

فهرست :

مقدمه

علائم

عوارض

سِیر

درمان

شیوع بیش فعالی

انواع بیش‌فعالی

چطور می‌توان فهمید کودکی مبتلا به ADHD است؟

راهنمایی‌هایی برای والدین

راهنمایی‌هایی برای آموزگاران

نتیجه ‌گیری‌

منابع


ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • نوع مطلب :روانشناسی ،
 • عنوان گزارش : گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در اداره برق

  قالب بندی : Word

  قیمت : رایگان

  شرح مختصر : با توجه به نیاز کشوردرعصرحاضردرزمینه امور مربوط به کامپیوتر و سایر زمینه های دیگرآموزش نیروی متخصص برای پیشرفت و بهبود جامعه یکی از نیازهای ضروری در جامعه بشمار می رود و به همین علت واحد کارآموزی در تمام مقطع تحصیلی لازم است و کلیه دانشجویان موظف به گذراندن ۲ واحد با توجه به مقطع تحصیلی هستند. هدف اصلی و عمده وزارت علوم،تحقیقات،فناوریاز گذاشتن واحد کاراموزی برای دانشجویان این است که بتوانند با بازار کارآشنا بشوند و بتوانند با توجه به رشته ای که در آن تحصیل نموده اند نیاز جامعه را بشناسند و مقدمات اولیه برای کار کردن را فرا بگیرند و از آموخته های علمی استفاده بکنند و اشکالات خود را رفع نمایند.

  فهرست :

  تاریخچه احداث شرکت اداره برق

  اهداف بنیادین بخش توزیع در صنعت برق

  آدرس محل کاراموزی

  کروکی محل کارآموزی

  معرفی مکان کارآموزی و زمان شروع و پایان کارآموزی

  آشنایی با کاربردها و زمینه های نرم افزار اتوکد

  آشنایی با محیط اتوکد

  ناحیه ترسیم (Drafting area)

  ایجاد ترسیم جدید بر اساس الگو

  انتخاب واحد اندازه گیری

  تنظیم واحد های ترسیم

  ایجاد بلوک عنوان

  ایجاد هاشورها

  دیجیتالی کردن ترسیمات با فرمان Tablet

  ایجاد متن

  ایجاد جدول

  کار با لایه ها

  کاربردهای لایه ها در اتوکد

  ایجاد لایه جدید

  اطلاعات ترسیم

  کنترل زمان کار روی پروژه

  ماشین حساب مهندسی اتوکد

  آشنایی با شبکه

  انواع سرویس های شبکه

  روشهای دسترسی به خط انتقال در شبکه های کامپیوتری

  نام و نوع کابل های بکار رفته در شرکت

  کامپیوترها و نحوه ارتباط سیستمها با یکدیگر

  علل استفاده از توپولوژی star در این شرکت

  امنیت شبکه

  نصب fire wall برای جلوگیری از ورود غیر مجاز به سیستم های کاربران

  استفاده از ویژگی Map network drive

  آشنایی با مفهوم Domain در شبکه و کاربرد آن

  نتیجه گیری نهایی

  خلاصه مطالب

  فواید کارآموزی

  مشکلات و موارد قایل دیده شده


  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • نوع مطلب :کاراموزی ،
 • رشته مکانیک پیرامون لیفت تراک

  عنوان گزارش : گزارش کارآموزی رشته مکانیک پیرامون لیفت تراک

  قالب بندی : Word

  قیمت : رایگان

  شرح مختصر : انسان از آغاز آفرینش تا کنون به دنبال پیشرفت و تکامل در امور خویش بوده است و همیشه کاری را می گزیده که کمترین هزینه (چه از نظر اقتصادی و چه از نظر زمانی و …) را طلب کند . با انقلاب های صنعتی در جهان و پیشرفت های شگرف در زمینه های متفاوت شاید حالا معنای ضرب المثل دیرین و شیرین ایرانیان بیشتر قابل تفهیم باشد ( وقت طلاست ) . زمانی شاید به نظر نمی رسید که آدمی برای ارتباطات ، حمل و نقل و خیلی موارد دیگر هزینه ای را بپردازد تا در وقتش صرفه جویی کند اما اکنون این زمان فرا رسیده است و ابزار و ادواتی که در فهم بشر نمی گنجید امروزه از لوازم اجتناب ناپذیر زندگی او به شمار می رود که یکی از این ماشین ها و ابزار آلات “لیفت تراک” است . نگاره پیش رو شرحی بر این ماشین و گزارشی اجمالی از دوره کارآموزی چند روزه ی گذرانده شده ی اینجانب در کارگاه تولیدی صنعتی ماهان لیفت تراک است.

  فهرست :

  مقدمه

  تاریخچه و معرفی لیفت تراک

  انواع لیفت تراک

  اجزاء اصلی لیفت تراک

  لیفت تراک چگونه کار می کند؟

  ویژگی های ایمنی لیفت تراک

  آموزش کاربر لیفت تراک

  حوادث لیفت تراک

  الحاقی لیفت تراک

  آشنایی با ماهان لیفت تراک

  شرح مختصری از عملکرد کار آموز در واحد تولیدی

  منابع و مآخذ


  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • نوع مطلب :مکانیک ،
 • عنوان مقاله : مدل های تجارت الکترونیکی E-Commerce‎

  قالب بندی : word

  قیمت : رایگان

  شرح مختصر : در سـاده ترین کلام ، واژه تجـارت الکتـرونیکی ( e – business ) را میتوان به این صورت تعریف کرد ( حضـور یک شرکـت تجـاری بر روی اینـترنت ) . تجارت الکتـرنیکی به راحتی قادر به انـجام اعمالی چون فـروش ، داد وسـتد کـالا و حـتی مبادله پایاپای کالا درسرتاسر وب است . ترکیبی از خط مشـی ، عملکرد ، تکنولوژی مورد استفاده و ایدئولوژی یـک شرکـت ، مدل تجـارت الکترونیـکی آن شـرکت را تـشکیـل می دهد . نوع تکنـولوژی به کار رفته ، شرکتهای مختـلفی را که از یـک مدل واحـد بهره می برند از یکدیگر متمایز سازد . امروزه خرید online از امور روزمره دنیا به شمار می رود که در عین حال از محبوبیت بسیاری نیز برخوردار اسـت طبـق آمـار موجود در پایان سال ۹۹ حدود ۵۵ میلـیون نفـر یعـنی ۶۰% از کاربران اینترنت بصورت online خرید کرده اند . مدلهای e-business با ادغـام اعمـالی چون پـردازش تراکنـش ها ، مسائل امنیتی ، امور مربوط به پرداختهای online ذخیره سازی اطلاعات،فروشـندگان اینـترنتی را قـادر به فروش کالا وخـدماتشـان برروی وب کـرده است که می توان این اعمال را پایه واساس تبادلات مستقیم تجاری بروی اینترنت دانست .

  فهرست :

  چکیده

  اختصارات

  مقدمه

  بـخـش اول

  تکنولوژی تجارت

  تکنولوژی shopping card

  Business to business چیست ؟

  مدل های اصلی bb

  Business to consumer چیست ؟

  خصوصیات عمومی bc

  مقایسه وهم سنجی bb ,bc

  کاهش هزینه های تراکنش با bb

  بـخـش سـوم

  bb system model

  supply side bb model

  خصوصیات اصلی

  نقاط ضعف یک مدل supply chain

  bye side bb model

  خصوصیات عمده

  نقاط ضعف یک مدل bye

  مبادلات bb

  خصوصیات اصلی


  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • نوع مطلب :کامپیوتر و فناوری اطلاعات ،
 • عنوان پروژه : سیستم حقوق و دستمزد آموزش و پرورش

  قالب بندی : Word

  قیمت : رایگان

  شرح مختصر : بسیاری از صاحب نظران، علوم اداری و مدیریت بر این باورند که نخستین و نهایی‌ترین هدف افراد از پذیرش شغل برخورداری مادی او به زبان رایج دریافت حقوق و دستمزد است. شمار فراوانی از اعتصاب های کارگری و حتی کارمندی، کم کاری ها، عدم انگیزش و نارضایتی های شغلی، موارد ترک خدمت و … که در همه جای جهان روی می دهد، زائیدة بی توجهی به انگیزه های مادی و نابرابریهای پرداخت یا کمبود مقررات و روش های منظم، منطقی و منصفانة حقوق و دستمزد است. اگر از مردم بپرسید چرا کار می کنند اکثر آنها خواهند گفت: «به خاطر پول». این نیاز اساسی به پول حائز اهمیت است. ادارة امور حقوق و دستمزد پیچیده و ظریف است و از فنون کاهش پیچیدگی ها و ظرایف سخن می گوید. در گذشته یکی از بزرگترین مشکلات آن بوده که مدافعان هر روش ادعا می کردند که روش آنان مسائل کلیه سازمانها را حل خواهد کرد. از این رو است که پاداش افزایش تولید کار روزانه اندازه گیری شده است. امروزه نظام های مختلف پرداخت که هر یک سعی بر مرتبط ساختن دریافت ها (درآمدها) با کار انجام شده دارد بکار گرفته می شود. اما قبل از آنکه هر گونه نظامی مورد عمل قرار گیرد لازم است کار انجام شده به نحوی مورد ارزیابی واقع شود. این امر را می توان از طریق مقایسه طبیعت کار (مثل: آیا کار واقعاً طاقت فرسا است. و آیا متضمن مسئولیت فراوان است؟) با کار انجام شده در دیگر مشاغل سازمان به منظور ایجاد سلسلة مراتبی از مشاغل که متعاقباً سطوح مختلف پرداخت بدان مرتبط می شود انجام داد یا از طریق سنجش نرخ و میزان کار کارکنان و پرداخت حقوق و دستمزد به آنان بر اساس نرخهای مختلف آنان. روش اول نیاز به ارزشیابی شغل دارد و روش دوم مستلزم سنجش کار است. در بسیاری از سازمانها به منظور استقرار سلسلة مراتبی از سطوح پرداخت پایه به همراه پرداخت های تشویقی مرتبط با عملکرد هر دو روش بکار گرفته می شود. وقتی در نظام های حقوق یا دستمزد تغییراتی اعمال می شود، و بخصوص زمانی که نظام های نوین بکار گرفته می شوند، باید توجه خاصی به بافت و زمینه ای کرد که در درونش آن تغییرات پدید می آیند. نتایج اعمال این نوع تغییرات در چندین سازمان و ثابت گردیده است چنانچه از طریق درست و در شرایط مناسب بکار روند مؤثر می افتند.

  فهرست :

  مقدمه

  ارزیابی کارو شغل

  سطوح پرداخت

  طراحی یک نظام پرداخت

  حقوق چیست؟

  مزد یا دستمزد چیست؟

  مزد مناسب ویا حقوق مناسب چگونه مزدی است؟

  نظریات پرداخت دستمزد

  محاسبات حقوق و دستمزد در ادارات آموزش و پرورش

  افزایش سنواتی

  فوق العاده شغل

  فوق العاده سختی

  سختی کار

  فوق العاده جذب

  همترازی

  ارتقا گروه

  اضافه کاری

  محاسبه نرخ حق التدریس

  مالیات

  بیمه خدمات درمانی

  حق اولاد

  ماموریت

  میزان حقوق و فوق العاده شغل دارندگان ومدارک کارشناسی ارشد وبالاتر

  برآورد ارتقا گروه

  اثرات ارتقا در فوق العاده شغل

  اثرات ارتقا گروه در حق جذب

  فوق العاده حق جذب مدیران

  فوق العاده حق جذب کارشناسان

  افزایش سنواتی


  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • نوع مطلب :حسابداری ،
 • عنوان پایان نامه : مفاهیم معماری و مدیریت در محاسبات ابری‎

  قالب بندی : PDF

  قیمت : رایگان

  شرح مختصر : سیر کلی محاسبات به گونه ای است که می توان آن را بعد از آب، برق، گاز و تلفن به عنوان عنصر اساسی پنجم فرض نمود. در چنین حالتی کاربران سعی می کنند بر اساس نیازهایشان و بدون توجه به اینکه یک سرویس در کجا قرار دارد و یا چگونه تحویل داده می شود، به آن دسترسی یابند. کارشناسان امر IT، سیستم های محاسباتی گوناگونی را برای رفع اینگونه نیازهای کاربران ارائه داده اند که می توان به Cluster Computing، Grid Computingو اخیر اCloud Computing اشاره کرد. ایده اصلی Cloud Computing ارائه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری از طریق اینترنت به کاربران و سازمان ها در تمام سطوح می باشد. به منظور دستیابی به بالاترین سطح عملکرد در ابر، استقرار محاسبات ابری باید نظارت و مدیریت شوند. نرم افزار مدیریت ابر، توانایی مدیریت خطا، پیکربندی، حسابداری، کارایی و امنیت را فراهم می کند. در این پروژه قصد داریم انواع مفاهیم مدیریتی موجود در محاسبات ابری و استفاده از آنها، معماری برای مدیت ابرها چالش های ابر در مسائل مدیریتی- امنیتی مربوطه و استاندارد های مدیریت ابر و آینده ابرها و رویکرد دولتها را به همراه مزایا و معایب ابرها مورد ارزیابی قرار می دهیم.

  فهرست:

  فصل ۱ – مفاهیم محاسبات ابری

  فصل ۲ – معماری لایه های ابری و انواع آنها

  فصل ۳ – استفاده از ابرها و مدیریت آنها

  فصل ۴ – وضعیت حال و آینده محاسبات ابری و رویکرد دولت ها در قبال آنها

  فصل ۵ – نتیجه گیری و پیشنهاد ها

  تعداد صفحات پایان نامه : ۱۱۵


  ادامه مطلب


 • نظرات() 
 • نوع مطلب :کامپیوتر و فناوری اطلاعات ،
 • دانلود رایگان پروژه، تحقیق،مقالات و جزوات دانشجویی،،دانلود رایگان کتاب الکترونیک ،

  Reza


  آخرین پست ها


  آمار

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic