در زمان های قدیم . فکر کنم قرون وسطی . در رمانی . یک شوالیه بوده به اسم لرد دراکول که این لرد دراکول ما یک زن بسیار زیبا داشته. در اون زمان ها جنگی پیش میاد و لرد دراکول به جنگ میره . چند وقت بعد از این که از زمان شروع جنگ می گذره خبری از جنگ میارن . وبه زن لرد دراکول گفته میشه که همسرت در جنگ مرده .

ادامه داستان در ادامه مطلب

نویسنده كتاب : برام استوکر
تعداد صفحات : 1383 صفحه

زن لرد دراکول وقتی این خبر را می شنوه خود کشی می کنه و می میره . بعد از خود کشی همسر لرد دراکول جنگ تمام میشه . وقتی که لرد دراکول به شهرش برمی گرده و از ماجرا با خبر میشه به خاطر این که سردار جنگ بوده و احترامی داشته به پیش کشیش میره و از کشیش درخواست میکنه که همسرش را با مراسم ایینی دفن کنن. لرد دراکول به کشیش میگه :همسرم به خاطر عشق به من این کار را کرد به خاطر این که تو ی دنیای دیگه منو ملاقات کنه اون خود کشی نکرده برای این که کافر بوده همسر من خود کشی کرده چون که عاشق من بوده .لرد دراکول این درخواست ها را به این خاطر میکنه که در ایین مسیح اگه کسی دست به خود کشی بزنه کافر به حساب میاد و فردی که خود کشی کرده را بدون مراسم ایینی بیرون از کلیسا به خاک می سپارن . این کار در نظر مردمی که مسیحی هستن اخر بی ادبی و کافر بودن هستش. اما وقتی که لرد دراکول این خواهش را از کشیش و کلیسا میکنه انها سر سختی میکنن میگن ما برای زنت مراسم ایینی نمیگیریم حالا هر چقدر هم که میخوای سردار جنگ باش .

خلاصه لرد دراکول بعد از شنیدن این حرف ها داغ میکنه . خفن حالش گرفته میشه .

میره خونه و شمشیری را که با اون هزاران نفر از دشمنان رمانی را کشته بوده بر میداره . همه مردم اعتقاد به نیر ویی جادویی شمشیر داشتن به این دلیل که لرد دراکول با اون شمشیر هزاران روح را گرفته بوده. لرد دراکول به کلیسا میره و شمشیرش را در درون مجسمه مسیح فرو میکنه و ناگهان از مجسمه خون بیرون میاد.

لرد دراکوال خم میشه و خون روی مجسمه را می خوره. از ان به بعد هم به خاطر ظلم و تنفری که از کلیسا در قلبش مانده بود روز ها و شب ها خون می اشامه.

و به این ترتیب اون اولین خون اشام روی زمین میشه که بعدآ از روی داستان واقعی لرد دراکول داستان های تخیلی زیادی می نویسن .


حجم دانلود : 30 مگابایت
لینك دانلود : مستقیم-کمکی

پسورد:www.negarcnt.com