کیفیت صدا فقط اسکایپ !!
برنامه Skype 5.3.0.113 Final نام یکی از معروفترین و قدرتمندترین نرم افزار های رایگان حمایت کننده از پروتکل VOIP است که برای شما امکان برقراری ارتباط صوتی رایگان با دیگر دوستان خود از طریق اینترنت را فراهم میسازد. نرم افزار Skype از تکنولوژی Peer-to-Peer برای اتصال به رایانه شخص مورد نظر شما استفاده میکند تا یک محیط پیغام رسان بر اساس گپ صوتی را محیا سازد. Skype از آغاز تا به امروز به سرویس برتر صوت خود برای ارتباط مشهور بوده است همچنانکه مانند دیگر ابزارهای پیغام رسان از اشتراک تصاویر ویدئویی و دیگر امکانات برخوردار می باشد.

با استفاده از Skype می توانید بطور رایگان و تنها استفاده از رایانه خود به ارتباط صوتی با دوستان و آشنایان خود در سراسر دنیا بپردازید. Skype از زبان های بسیاری پشتیبانی می کند و با ارائه سرویس تماس تلفنی بسیار ارزان با کشورهای مختلف محبوبیت خود را بیش از پیش برتر ساخته است. کیفیت بالا، رایگان بودن آن در سراسر دنیا و هزارن ویژگی دیگر آن را از رقبای خود جدا کرده است و تبدیل به یک برنامه کاربردی خوب و مفید کرده است به طوری که در جای جای این دنیا زندگی بدون آن مشکل است!!

ویژگی‌های این برنامه:

- محیط بسیار جذاب و زیبا
- امکان تماس نامحدود و رایگان با دیگر کاربران Skype در هر نقطه‌ی دنیا
- کیفیت فوق‌العاده‌ی صدا در ارتباط صوتی و بدون تاخیر در انتقال صدا
- قابلیت برقراری ارتباط تصویری به‌وسیله‌ی وب‌کم با کیفیت و سرعت بالا
- قابلیت چت کردن با بیش از صد نفر در گروه‌های چت
- امکان برقراری کنفرانس با حداکثر چهار نفر
- قابلیت گفتگوی متنی
- امکان ارسال و دریافت فایل
- قابلیت جستجو، افزودن و دسته‌بندی دوستان
- امکان تماس با تلفن معمولی (این ویژگی رایگان نیست)
- سازگاری کامل با تمامی نسخه‌های ویندوز

امکانات جدید اسکایپ و هموطنان خارج از کشور ایران:

در صورتی که مقیم خارج از کشور ایران می باشید و یا به دلیل سفرهای متعدد از ایران دور هستید، خرید یک گوشی ۳SkypePhone که هم اکنون در کشورهای ایتالیا، استرالیا، انگلستان، هنگ کنگ، سوئد، دانمارک، اتریش و جمهوری ایرلند در دسترس می باشد، می تواند شما را به آسانی و رایگان (هزینه اندک) در دسترس دوستان و اقوام ایران بگذارد.

به این ترتیب فرد مقیم خارج از ایران با تهیه یک گوشی موبایل به همراه Skype که استفاده از آن رایگان است را تهیه می نماید. دوستان وی در ایران و دیگر نقاط دنیا که به اینترنت دسترسی دارند، می توانند در هر زمان که موبایل شما روشن و حساب اسکایپ شما آنلاین است با موبایل شما تماس مستقیم بگیرند و اینگونه از هزینه کارت های تلفن و شماره گیری های پر درد سر نجات می یابند.

برای استفاده از این برنامه ابتدا باید در سایت برنامه یک اکانت بسازید که این‌کار پس از نصب و در حین اجرای برنامه صورت می‌گیرد.


حجم دانلود : 20 مگابایت
لینك دانلود : مستقیم -کمکی

پسورد:www.negarcnt.com